Video Endoskopik Burun Estetiği

Estetik operasyonlarda iki boyutlu kamera teknolojisi ile hastaların ödem ve morluk şikayetleri minimuma iniyor.

MİLİMETRİK HESAPLAMALAR

İki boyutlu yüksek çözünürlük kamera teknolojisi yıllardır çeşitli operasyonlarda kullanılan bir yöntem. Uzunca bir zamandır burun estetiği operasyonları için bu uygulamayı kullanıyoruz. İki boyutlu kamera teknolojisini kullanmak diğer cerrahi tekniklere göre iyileşme sürecini belirgin bir şekilde hızlandırıyor. Tabii milimetrik hesaplamalarla daha iyi estetik sonuçlar aldığımızı da hatırlatmak gerekir.

DOKU HASARI MİNİMUMDA

Geleneksel burun estetiği operasyonu genellikle cerrahın alın lambası ile gördüğü görüntüye göre yapılıyor. Bu yöntemin olumsuz yanı küçük kan damarlarının ve kas gruplarının cerrah tarafından farkedilmesini engellemesi. Bu nedenle kanama olabilir ve doku hasarı oluşabilir. Ameliyat yapılırken zarar verilen doku ne kadar azaltılırsa, şişlik ve morluk da o oranda çok daha az olur. Tabii bu da hastanın iyileşme sürecini hızlandırır.

AVANTAJI

İki boyutlu kameralar ile çalışmanın en büyük avantajı kesinliktir. Yüksek çözünürlüklü kameralar ile dokular en ince ayrıntısına kadar görülüyor. Zarar verilmemesi gereken yapılar daha hassaslıkla korunuyor. Kısacası milimetrelik damar ve kas yapıları operasyon sırasında gözümüzün önünde oluyor. Milimetrelik farklar estetik cerrahide mükkemmel bir sonuç ile vasat bir sonuç arasındaki farkı da ortaya koyuyor.

ÖDEM VE MORLUKLAR MİNİMUM

İki boyutlu yüksek çözünürlük teknolojisi, hastaya minimum hasar vererek cerrahi prosedürün tamamlanmasını sağlamasının yanında ödem ve morluğun daha da az olması nedeniyle hastanın işine ve sosyal hayatına hızlı bir şekilde dönmesini sağlıyor.

UNUTMAYIN

İki boyutlu kamera teknolojisi ile burun ameliyatı her burun yapısı için uygun olmayabilir. Sizin için hangi yaklaşımın daha uygun olduğuna muayene edildikten sonra karar verilecektir.

5 Yorum. Yeni Yorum

 • Eylem Cankuş
  Ocak 23, 2016 3:48 pm

  Bu teknikle yapılan operasyonlardan ne kadar süre sonra normal yaşantımıza dönebiliriz acaba doktor bey? Teşekkür ederim.

  Cevapla
 • Merhaba hocam benim burun ucum düşük kemerli bir buruna sahibim. Defalarca amelyat olmak istedim hatta 2 kere hastaneye yattım ve birinde grip olduğum için olamadım diğerinde Vazgeçtim daha doğrusu korktum son olamadığım amelyatı bu bir işaret diye düşündüğüm bile oldu hep Vazgeçtim çünkü ölümle sonuçlanan ameliyatlardan dolayı psikolojim bozuldu ama bu şekilde de mutlu değilim en risksiz estetik biçimini araştırdım açıkçası dolgu bu burunu kurtarmaz 🙂 ve en mutlu olacağım şekilde bir burun olmasını istiyorum en risksiz ve kesin sonuç veren bir ameliyat konusunda içimin rahat edilmesine ihtiyacım var biraz aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  Cevapla
  • Merhabalar Ebu Hanım. Burun estetiği operasyonlarını kapalı teknikle burun kemiğini kırmadan gerçekleştiriyorum. Operasyon ve sonrası süreç rahat geçmektedir. Operasyon sonrasında morluk ve ağrı çekmezsiniz. 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. Muayene sırasında 3D tasarımınızı yapmaktayız. İyi günler dilerim.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü