Burun Estetiği Fiyatları

blank

Her burnun karakteristik özellikleri birbirinden farklı olduğu için her burun ameliyatı da kişilere özgü planlama yaparak hastanın ihtiyacı doğrultusunda cgerçekleştirilir ; herkes için farklı gereksinimler vardır. Bu da burun estetiği fiyatları açısından ödeyeceğiniz tutarın değişkenlik göstereceği hatta bu operasyon daha önce bir veya birden çok kez tekrarlanmışsa karşılanacak maliyetin artacağı anlamına gelir. Ücreti belirleyen birkaç genel durum şunlardır:

BURUN ESTETİĞİ FİYATI

İlk kez yaptıracağınız rinoplasti ameliyatının revizyon rinoplastisinden çok daha ucuz olmasını bekleyebilirsiniz. Çünkü revizyon rinoplastisi, bir önceki burun ameliyatının kötü sonuçlarını gidermek için yapılan bir düzeltme ameliyatı olduğu için tıbbi açıdan daha zor ve zaman alan bir işlemdir.

Operasyonun zorluğu, yani ameliyat sırasında işlem yapılacak bölgeler ve bölgelerin sayısı… Uç, üst-dış yan kıkırdaklar, septal kıkırdak, burun kemiği, burun kemeri, burun deliği gibi operasyon yapılan bölge sayısı arttıkça ameliyat ücreti de yükselecektir.

Cerrahınız ne kadar nitelikli ve tecrübeliyse rinoplasti fiyatı da o kadar artacaktır. Plastik cerrahınızın daha önceki ameliyatlarının başarılı ve sorunsuz olması ücretinin fazla olmasına neden olacaktır.

Biz burun estetiği fiyatını, muayene sırasında tüm masrafları (hastane masrafları da dahil) hesaplayarak hastaya net bir şekilde söyleriz. Ameliyatın nasıl, nerede, nasıl ve ne kadar olacağını söyler, seçimi hastamıza bırakırız.

Unutmayın ki rinoplasti uzmanlarının en iyilerinden olmak sanatçı olmayı da gerektirir; onlar sol beynin mantığıyla sağ beynin getirdiği artistik estetiğin uyumunu sağlayarak en güzel burnu yaratırlar. Bu nedenle burun ameliyatının ne kadar tutacağını sormak bir sanatçının eserinin ne kadar tutacağını sormaktan çok da farklı değildir. Bu sorunun cevabı şöyle verilebilir ki: Eserin fiyatı, eserde kullanılacak malzemeler, sanatçının esere harcayacağı emek ve üretilen yer gibi unsurlar tarafından belirlenir. Burun ameliyatında da hesaplama bundan farklı değildir.

Randevu ve Bilgi için Op. Dr. Güncel Öztürk’ün Asistanı Rümeysa hanım 0212 909 38 49 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sevgiyle kalın…

34 Yorum. Yeni Yorum

 • Merhaba,

  Benim adim Elif 25 yasindayim 4 yil once burun estetigi oldum ama burnum duz deyil ve ikinci bir ameliyat olmam gerekiyor. Sizden bilgi ve fiyat almak istiyordum ve yani sira belirtmek isterimki ameliyat olmak isteyen iki arkadasim daha var yani toplam 3 kisiyiz.

  Tesekurler

  Cevapla
 • MERHABALAR BURNUM 11 YASINDAYKEN KRILDI VE EGRI SEKILDE IGILESTI AMELYAT OLMAK ISTIYORUM ORTALAMA NEKADAR TUTAR

  Cevapla
 • Burun ucu operasyonunun fiyatını öğrenebilirmiyim

  Cevapla
 • merhaba ben burun estetigi olmak istiyorum daha once hic burun estetigi olmadim ve sadece burnumu biraz daha kucultmek istiyorum, bunun icin fiyat alabilirmiyim?
  tessekurler

  Cevapla
 • Merhaba ben burun estetiği olmak istiyorum burnumda kemer var bunun ücretini öğrenebilir miyim

  Cevapla
 • 4 sene önce burun estetiği yaptırdım ve çok kötü bir ameliyat geçirdim burnum ucu çok eğri kaldı. İyi bir doktor arıyorum bulamıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz

  Cevapla
 • Merhaba daha once burun estetigi olmadim. Nefes alirken problem yasiyorum. Muayene olmak istiyorum. Muayene ucretinizi ogrenebilir miyim lutfen .

  Cevapla
 • benenginkemalkatılmış 2defa burnumdanameliyat oldum bayburt devlethastanesinde 3.ameliyattaolucam ama korkuyorum

  Cevapla
 • Merhaba ben burun estetigi ameliyatı olmak istiyorum burnumda kemer var. Hem muayene hem de bu ameliyatin ucretini ögrenebilir miyim?

  Cevapla
 • Burun ameliyati kac para

  Cevapla
 • Burnumdaki sıkıntı yüzünden görüşmek istiyorum siZinle

  Cevapla
 • Merhaba ben hotel ve burun estetiginin fiyatini sormak istiyorum ve kac gunde geri eve dönebiliz ? Şimdiden teşkür ederim

  Cevapla
  • blank
   Güncel Öztürk
   Ekim 20, 2017 10:12 am

   Merhabalar Ezgi Hanım. Operasyon günü 1 gece Fulya Acıbadem Hastanesinde kalırsınız. 1 hafta sonrasında atelleriniz ve silikonlarınız alınır. Bunlar alındıktan sonra tekrar yolculuk yapabilirsiniz ve günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Konaklama hizmeti vermiyoruz ne yazıkki. Randevu ve diğer bilgiler için 05321778789 numaralı telefondan asistanıma arama veya whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz.
   İyi günler dilerim.

   Cevapla
 • Meraba. Ben can ciray 22 yasindayim. Burun ameliyali yaptirmak istiyorum. Fiyatlari ögrenebilirmiyim?

  Cevapla
  • blank
   Güncel Öztürk
   Kasım 27, 2017 4:09 pm

   Merhabalar.
   Randevu ve diğer bilgiler için 05321778789 numaralı telefondan asistanıma arama veya whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz.
   İyi günler dilerim.

   Cevapla
 • Merhaba burnumda hem deviasyon var hemde buyuk rinoplasti gerek ama ücret ne kadar olur bilmiyorum

  Cevapla
  • blank
   Op. Dr. Güncel Öztürk
   Nisan 13, 2018 7:42 am

   Merhaba. 05321778789 numaralı telefondan asistanıma ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Cevapla
 • Merabalar ben 30 yaşındayım ve burun ameliyatı olmak istiyorum. Kavisli bir burnum var burun ameliyatı olmadım lütfen yardımcı olurmusunuz

  Cevapla
  • blank
   Op. Dr. Güncel Öztürk
   Nisan 13, 2018 7:24 am

   Merhaba. 05321778789 numaralı telefondan asistanıma ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Cevapla
 • İyi günler Benim burnumda yüzüme göre büyük. kemer fazla belli etmesede kemikli yapısı biraz belirgin. Ayrıca burun ucu düşük ve büyük. Fiyat alacaktım bu konuyla ilgili. Daha önce hiç ameliyat olmadım. Ayrıca daha önce burnumda kırıkda olmuştu.

  Cevapla
 • Merhaba burun estetik ameliyatı olmak istiyorum. Küçültme olacak sadece şimdi askerdeyim ve askerlik durumumu nasıl etkiler? Kaç gün sürer bilmiyorum. Daha önce böyle bir durumla karşılaştınız mı?

  Cevapla
  • Merhabalar. 1 hafta sonrasında normal hayatınıza donebiliyorsunuz. İlk 3 ay önemli sonrasından, ağır sporlar yasak.

   Cevapla
 • 16 yaşındayım ve düştüğüm için burnum şu an ortadan sağa doğru yamuk illa 18 yaşıma gelmek zorunda mıyım yoksa şu anda yaptırılabilir mi ve fiyat olarak ne kadara gelir

  Cevapla
 • Güncel bey merhabalar muayeneniz ücretli mi acaba danışmak ve fiyat konusunu konuşmak için gelsem

  Cevapla
 • Merhaba, burnumda kıkırdak eğriliği var ve biraz kemer, nefes almakta güçlük çekiyorum birkaç doktor görüşmemde ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Özel sigortam var (Allianz) acaba doktor bey hangi hastane ile çalışıyor sigortam geçerli olabilecek mi?

  Cevapla
 • Merhaba, burnumda deviasyon ve burun taşi var bu yüzden ameliyat olmam gerekiyor. Yaklasik 2 yildir ameliyatimi erteliyorum. 1 yildir da tel tedavisi görüyorum. Tellerim 4 ay sonra çıkicak ama ben yazin ameliyati aradan çıkarmak istiyorum. Tellerle ameliyata girmemin bir sakıncası olur mu? Cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Simdiden teşekkürle

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü