Burun Estetiği Yaptıracakların Bilmesi Gerekenler

Burun estetiği, burnun şeklini değiştirmeye yönelik bir estetik operasyondur. Rinoplasti olarak da bilinen bu estetik operasyonlar, burnun hangi bölgesinin düzeltilmesi gerekiyorsa ona göre şekillendirilir. Burun düzleştirilebilir, küçültülebilir veya büyütülebilir. Burun ucunun şeklinde değişiklikler yapılabilir. Bunun yanı sıra burun kemerindeki eğrilikler düzeltilebilir, çukurlar ve tümsekler giderilebilir.

Bütün bu düzenlemeleri yapmak için burun iskeletini oluşturan yapıları düzenlemek gereklidir. Buruna şeklini yumuşak doku, deri, kıkırdak ve kemik doku verir. Burun kökü birbirine çatı şeklinde kenetlenmiş iki kemik tarafından oluşturulur. Bu bölüm oldukça sert ve sağlamdır. Burnun orta kısımlarından itibaren kemik yapılar yerini kıkırdaklara bırakır. Bu bölgeler de kemik bölüme göre daha yumuşaktır.

Burun Estetiği Operasyonu Yaptırmanın Sebepleri

Burun estetiği ameliyatı yapmanın birçok sebebi olabilir. Bunların çoğu kozmetik amaçlı olsa da fonksiyonel amaçlı da yapılmaktadır. Örneğin burun şekli ve yapısından kaynaklı soluk alma problemleri burun estetiği ameliyatı ile giderilebilmektedir. Kozmetik sebeplerle burun estetiğine başvuran insanların en sık dile getirdikleri sorunlar septum deviasyonu, burun kemerindeki tümsekler veya çukurlar, çok geniş veya çok dar burun yapısıdır. Mükemmel burun diye bir şey yoktur ve burunda yapılan her değişiklik yüzün diğer yapılarını da göz önüne alarak yapılmalıdır. Bu nedenle bu operasyonu yaptırmadan gerçekçi bir beklentiye sahip olmak çok önemlidir.

Burun Estetiği Ameliyatı

Burun estetiği ameliyatında burun yapısı oluşturan dokuların bir kısmı çıkarılabilir, başka bölgelerden alınan dokular buruna eklenebilir veya hali hazırdaki yapılar üzerinde şekil değişiklikleri yapılabilir. Ameliyatın amacına göre bu bahsedilen değişikliklerden bir veya birkaçı uygulanabilir. Bu ameliyatlarda kullanılan iki temel yöntem vardır. Bunlardan biri açık burun estetiği denilen yöntemdir. Açık burun estetiğinde burun deliklerinin arasından yapılan bir kesi ile burun yapıları ortaya çıkarılır ve ameliyat gerçekleştirilir. Açık burun estetiği cerraha kolay bir görüş alanı sağlasa da ameliyat sonrası görünür izlerin kalma olasılığı vardır. Diğer bir yöntem olan kapalı burun estetiğinde ise ameliyat kesileri burun deliklerinin içinden yapılır. Bu yöntemde kesiler dışarıdan görünebilecek bir bölgede olmadığından ameliyat sonrasında hiçbir görünür iz kalmaz.

Burun estetiği ameliyatı hem lokal anestezi hem de genel anestezi ile yapılabilir. Genel anestezide ameliyat boyunca uyutulur, hiçbir şey duymaz veya hissetmezsiniz. Lokal anestezi ile yapılan burun estetiği ameliyatında ise yalnızca burnunuzun etrafına ağrı duyusunu engelleyecek ilaçlar uygulanır. Ameliyat boyunca ağrı hissetmezsiniz ancak ameliyat ekibinin konuşmalarını duyarsınız, bütün ameliyat boyunca uyanık olursunuz.

 

Ameliyat Sonrası

Burun Ameliyatı

Ameliyat sonrasında burun şeklini korumak ve kanamayı önlemek için burnunuzun içine burundan nefes almanızı sağlayan delikli silikon yaprakçıkların uygulaması yapılabilir. Bu silikon yaprakçıklar genellikle ameliyatın 2. günü çıkarılır. Çıkarıldıkları sırada hafif bir akıntı olması normaldir. Bazen yara izi oluşmasını engellemek için burun içine splint denilen küçük plastik parçalar konulabilir. Bunlar bir hafta sonra çıkarılırlar. Burun dışında da bir hafta boyunca kalacak bir plastik alçı atel uygulaması yapılır.

Ameliyattan sonra birkaç hafta boyunca ameliyat bölgesinde ve etrafında dokunma ile hassasiyet olması normaldir. Ameliyat sonrasında 1 hafta boyunca burun sümkürmemelisiniz. Aksi halde kanamaya meydana gelebilir. Eğer hapşıracaksanız, ağzınız açık hapşırmalı ve burnunuzu korumalısınız. İlk iki hafta burnunuzdan akıntı gelebilir, bu normaldir. Burnunuz ilk 10-14 günlük sürede sanki şiddetli bir soğuk algınlığı geçiriyorsunuz gibi tıkalı olacaktır. Doktorunuz sizi rahatlatmak için damlalar veya spreyler reçete edebilir.

Burun yapısının oturması yaklaşık 3 ay sürer. Burun içindeki dikişler zamanla kendi kendine düşecektir. İlk hafta burnunuzun ve gözlerinizin etrafında şişlik olabilir, zamanla bunlar geçecektir. Birkaç gün boyunca yüksek yastık kullanmak bu konuda yardımcı olabilir. Şişliğin büyük kısmı 2 hafta içinde iner. Ancak tamamen kaybolması ve burnun ameliyat sonrası gerçek şeklini görmeniz 1 yılı bulabilir. Ameliyat sonrasında burun cildi güneşe çok duyarlı hale gelir. Bu nedenle yüksek faktörlü güneş koruyucu krem kullanmanız önerilir.

 

Ameliyat sonrası bir gece hastanede kalmanız gerekebilir. Bazen aynı gün eve gitmeniz de mümkün olabilir. En azından bir hafta evde dinlenebilirsiniz. Çoğu insanın bir haftalığına işinden izin alması gerekebilir. Özellikle işiniz fiziksel aktivite gerektiriyorsa bu önemlidir. Ameliyat sonrası altı hafta boyunca herhangi bir spor yapmanız tavsiye edilmez.

Burun estetiği fiyatları ile alakalı şuradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sevgiyle kalınız..

Benzer Yazılar
270 Yorum
 • Feride Pınar
  Cevapla

  Güncel Bey, bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

  9 ay önce Bursa başarısız bir burun estetiği operasyonu yaptırdım. Şu an ki durumumdan hiç memnun değilim. Bunu düzeltme imkanımız var mı ?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Feride hanım merhaba,
   Öncelikle burun estetiği operasyonunuzu yapan ilk doktorunuzla tekrar görüşmeniz uygun olacaktır. Kimse hastası için kötü bir sonuç almak istemez. Eğer güven sorunu oluştuysa buyrun sizi misafir edelim. Revizyon burun estetiği operasyonu için uygun bir adaysanız daha doğal ve görsel burun tasarımı yapmak için bu işlem yapılabilir. En iyi dileklerimle

   • mustafa kemal
    Cevapla

    mrb benım 10 yasında darbe sonucu burnum kırıldı o gun gıtmedıgım ıcın kaynamıs burnum suan baya yamuk 17 yasındayım 18 beklememe gerek var mı 17 yasında amelıyat olabılırmıyım

    • enes44
     Cevapla

     la bende oldum 17 de sadece bir büyüğün 2 sayfa yazı imzalamalı amel,yatta geberirse mesuliyet çocuk ve ailesine ait diye onu imzalayıp oluyorsun bende oldum şimdi burnum muz şeklinde 😀 😀

     • Baran

      16 yaş oluyomu acaba

     • Op. Dr. Güncel Öztürk

      Merhabalar. Erkeklerde burun estetiği için 18 yaşını beklemeniz gerekmektedir. Bayanlarda 16 yaşından itibaren burun estetiği yapılabilmektedir.

    • Salih
     Cevapla

     Mustafa 17 yaşındamı yaptırdın peki aynı şey benimde başıma geldi Küçükken kırıldı ameliyata girmediğim içinde yamuk kaynadı Sol tarafa doğru?

    • nalan
     Cevapla

     mrb ben 18 yasındayım 10 yaslarındayken çok kötü düsmüstüm bayağı şışmış ve morarmıstı burun kanaması ve göz altlarımda morarmalar meydana gelmişti burnum kırılmışmıdır acaba hiç doktora gitmedim

   • Cengiz
    Cevapla

    Burnum Bügün Sopa Deydi Ne Yapma Lazım

  • mustafa
   Cevapla

   benım 10 yasında burnum darbe sonucu yamuldu doktor 18 de amelıyat dedı 17 yasında olabılırmıyım acaba

  • okan
   Cevapla

   Meraba ben okan hayirli sabahlar bi soruk olicakdi benim burnum yamu aksamlari n3fes almakda zorlaniyorum bu durum beni cok rahatsiz ediyor ameliyat olabilirmiyim

   • Op. Dr. Güncel Öztürk
    Cevapla

    Merhabalar Okan Bey.
    Burun estetiği ile birlikte nefes sorunlarınızı da düzeltiyorum. Bu sayede daha rahat nefes alabilirsiniz. Burun tasarımınızı yapmak ve muayene için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile iletişime geçebilirsiniz.
    İyi günler dilerim.

 • MUSTAFA
  Cevapla

  mrb. bnde 6 gun once amelıyat oldum burnumda yamukluk vardı estetık amaclı oldum ve suan sol tarafıma daha yakın gorunuyo sankı sola yatmış gibi sizce şişlikten mı duzelır mı daha sonra??

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Bu durumu doktorunuzla konuşmanızı öneririm, iyi dileklerimle..

   • Mehmet
    Cevapla

    Hayirli aksamlar hocam bir sorum olacaktı.ben lise son sınıfta burnumdan ameliyat olmuştum kırık vardı ama şu an burnum hem sağa kaymış hemde uxi dusmus durumda hatta us kısımda da kemer gibi yükselti oluştu düzelmesi mümkün mü acaba ? Tesekkurler

  • TUBA
   Cevapla

   mrb bende 15 gun once amelıyat oldum aynı sekılde saga dogru yamulma var ve tumseklık sızın bu sorunlarınız gectı mı zamanla yoksa kalıcımıydı

 • ışık
  Cevapla

  Günde 4 mg kortizon kullanıyorum. Romatoid artrit hastalığım var. Burnuma estetik yaptırmam mümkün müdür?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Bu durum sizin burun estetiği operasyonu olmanıza engel değil, operasyon öncesi Romatoloji konsültasyonu yapılarak durum konfirme edilir, geçmiş olsun

 • tugce
  Cevapla

  roacutanne vb ılaclar kullsnıyor yada kullanılmıs olması yaraların ıyılesmesını amelıyatı etkıler mı.Burun amelıyatından once cekılen fotograflarda oynama yapılarak olabılecke seklı hastalara gosterıyor musunuz?

  • Cevapla

   Roacutanne kullanıyorsanız dermatoloji hekimi ile konsülte ederiz,
   Burun estetiği öncesi, burun tasarımınızı özel bir program üzerinde yaparak oluşabilecek görüntünüzü ortaya koyuyoruz.

   • Hılal
    Cevapla

    Benim burnumun içerisinde kıkırdak var nefes almamı zorluyor agzım acık yatıyorum 18 yasını beklemelı mıyım ?

 • Hatice
  Cevapla

  Burun estetiği için güncel ortalama fiyat tasarrufunuz nedir?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Hatice hanım merhaba,
   Muayene olmadan burun estetiği maliyeti konusunda bilgi veremiyoruz, buyrun sizi misafir edelim, En iyi dileklerimle

 • Gulkan
  Cevapla

  Merhabalar doktor bey bir ricam olcak acaba burun estetiği icin fiyatı nedir ? Almanya\’da yaşıyorum, ende düşünüyom yapmayı nefes darlığım var biraz ve düzeltmeye. Korkum var eğer ılerde istediğim gibi olmazsa pişmanlık duymak bana yardımci olursanız sevinirm

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Buyrun sizi misafir edlim, Burun estetiği fiyatı hakkında bilgi verebilmemiz için muayene olmanız gerekir, Sevgiyle

 • Gülkan
  Cevapla

  Merhabalar doktor bey bir ricam olcak acaba burun estetiği icin fiyatı nedir ? Almanya\’da yaşıyorum, bende düşünüyom yapmayı nefes darlığım var biraz ve düzeltmeye. Korkum var eğer ılerde istediğim gibi olmazsa pişmanlık duymak bana yardımci olursanız sevinirm

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   merhabalar,
   burun etleri ve kemik eğriliğine müdahale ettiğimiz için nefes alamama sorununuz burun estetiği sonrası eskisine göre çok daha rahatlamış olur. İstanbul\’a geldiğinizde Yüz yapınıza uygun burun tasarımınızı yapabilmem ve ön görüşme için sizi beklerim. Ayrıca burun yapınıza benzer diğer burun estetiği sonuçlarını görme sansınız da olur.
   İyi dileklerimle

   • Seleeen
    Cevapla

    Güncel bey 16 yaşında burun estetiği olunabiliyor mu internette yaptığım araştırmalarda kızlarda 15-16 uygun olduğu söyleniyor?

 • saliha
  Cevapla

  İyi günler 5yıl önce üniversite hastanesinde kbb profesörüne burnumu göstermiştim kemikleriyle alakalı hiç bir sorunun yok kemik gayet düz , sadece burun ucu çok hafif kaldırılıp daha estetik bir görüntü kazanabilirsin demişti.açık burun operasyonundan korkuyorum.lazerle burun düzeltme işlemi nasıl yapılıyor her burun düzeltilebilirmi işlem sonrası süreç nasıl devam eder hemen işe dönebilir miyim açık operasyonlar gibi şişlik morluk oluyormu istanbul dışında yaşıyor ve çalışıyorum lazerle yapılan işlemlerde kaç gün izin gerekir bu konularda bilgi vermeniz mümkün mü acaba teşekkür ederim.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Saliha hanım merhabalar,
   %95 oranında kapaı (izsiz) burun estetiği operasyonu yapıyorum. Açık burun estetiği ameliyatına göre şişlik ve morluk daha az olmakta. Lazer ile burun estetiği kombine edilerek uygulanabiliyor. 1 hafta sonra işinize dönebilirsiniz Daha ayrıntılı konuşmak için buyrun sizi misafir edelim,
   İyi dileklerimle

 • gamze
  Cevapla

  meraba ben burun estetiği yaptırırsam hatalı bir sonuçla karşılaşmaktan çok korkuyorum ve maliyetinin çok olması da ayrıca beni korkutuyo .iyi araştırılması gereken bir mesele ve estetik olduğunun anlaşılması da diğer bir kafa karıştırıcı sorun , sizce bu sorunları tamamen sorun olarak görmeyi bırakmalı mıyım ? gerçekten de 20 li yaşlarımı böyle bir sıkıntıyla geçirmek istemiyorum.

 • selda
  Cevapla

  merhaba güncel bey iple burun ucu kaldırma operasyonu hakkında ne düşünüyorsunuz daha sonra ki zamanlarda burun ucu sarkması tekrarlanır mı

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Yapılacak tekniğe ve asılacak alana göre burun ucu kaldırma kalıcılığı değişir

 • Filiz
  Cevapla

  İyi günler Güncel Bey, benim kızım 17 yaşında ve burnunda kemik var. Yazın burun estetiği ameliyatı olmak istiyor. Sizce yaşı uygun mudur? Ve ayrıca muayene için fiyat ücretleriniz ne kadardır?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Filiz hanım merhabalar, şuan için erken kızınızın 18 yaşından gün alması gerekir sonrasında sizi buyrun misafir edelim..

 • Gökhan ÖZTÜRK
  Cevapla

  Maliyet benim için önemli değil bana güven ve garanti verebilirmisiniz birde korkularımı yenmem için yardımcı olabilirmisiniz saygılar.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Gökhan bey merhabalar,
   Yüz yapınıza uygun burun tasarımınızı yapabilmem ve ön görüşme için sizi beklerim. Burun estetiğinde burun etleri ve kemik eğriliği de düzeltiğinden eskisine göre daha rahat nefes alırsınız. Ayrıca burun yapınıza benzer diğer kapalı (izsiz) burun estetiği sonuçlarını görme sansınız da olur.
   İyi dileklerimle

 • Mert
  Cevapla

  Hocam 12 Gun Once Acık Teknıkle Estetik Operasyon Geçirdim Ama Bi Düzelme Olsada Burnum Hala Biraz Buyuk Gozukuyor 12 Gun Olması Erken Bı Suremı Degısım Gosterir Mi ?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Çok erken ödem olması normal. Doktorunuzla iletişim halinde olursanız size detaylı açıklamayı yapacaktır, geçmiş olsun

 • gülşen
  Cevapla

  Merhaba Güncel bey adım Gülşen 13 yaşında yuksekten duserek burnumda kırık oluştu çok ciddi bir kırık değildi ama burnum un şeklinde ileriki yıllarda değişme oldu hafif sarkma ve ustte azıcık yamukluk oldu çok rahatsız oluyorum estetik yaptirmak istiyorum ama maliyetini merak ediyorum ve daha önceki kırılma durumu göz önüne alınırsa S G K üzerinden indirim alabilir miyim

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Gülşencim yaşın burun estetiği için çok küçük, ayrıca yüz kemik gelişimini tamamlamamıştır hem de 18 yaşına girmiş olman gerek. Eğer yüzünde kırık belirgin deformasyon oluşturduysa ailenin onayı ile düzeltilebilir. Bu kurumumuzda SGK geçerli değil, geçmiş olsun

 • Merve Cantürk
  Cevapla

  Güncel bey ben şuan 18 yaşındayım ve kemerli ve kemikli bir burun yapım var ameliyat olduğum taktirde düzelme olurmu burnumda küçülme olurmu veya doğal bir görünüme nasıl kavuşabilirim estetik olarak

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merve hanım, kemerli yapı alınarak yüze göre çözümlenmiş doğal bir form verilebilir. daha detaylı konuşmak için sizi muayeneye beklerim,
   İyi dileklerimle

 • deniz
  Cevapla

  merhabalar ben 24 yaşındayım ve burun estetiği yaptırmak istiyorum okuduğum yorumlarda da buradan fiyat bilgisi veremiyorsunuz.. o yüzden gelip muayene olmak istiyorum ama muayeniz nerede ? ve açıkça sormak istiyorum muayene için ücret alınıyormu? iyi çalışmalar. görüşmek üzere..

 • duru
  Cevapla

  Güncel bey merhaba 20 yaşındayım kemerli bi burnum var kismetse nisan ayinda estetik yaptirmak istiyorum fakat burnumu kirdirmaya korkuyorum kirdirmadan kemeri duzeltmek mümkün müdür

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Duru hanım merhabalar,
   Burun kemeriniz alınabilir,Burun yapınıza uygun burun tasarımınızı yapabilmem ve muayene için buyrun sizi misafir edelim, iyi dileklerimle

 • şaban öztekin
  Cevapla

  meraba güncel bey benim burnuma lisedeyken basketbol yopu çarptı şuan 21 yaşındayım ve burnumun ucunda o günden beri bi kızarıklık oluştu ameliyat sonrası bu sıkıntılar halledilebilirmi birde fiyatlar hakkında bilgilendirirseniz sevinirim saygılar kolay gelsin

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Şaban bey merhabalar, nasıl bir yapı ve kızarıklık var ancak muayene sonrası detaylı bilgi verebilirim, ön görüşmeye beklerim. iyi dileklerimle

 • Mehmet
  Cevapla

  Merhaba Güncel Bey,
  Ben 16 yaşındayım küçükken geniz eti ameliyatı geçirdim. Şimdi burnumda sola doğru bir yamulma var,bunun sebebini bilmiyorum bu olay sosyal ortamdaki arkadaşlarım karşısında beni çok etkiliyor. 16 yaşında kemik aldırma ameliyatı olma ihtimalim var mı? sizce bu sakıncalı mı? çünkü benim hemen ameliyat olmam gerekiyor. Arkadaşlarımın önünde alay konusu olmak istemiyorum şimdiden teşekkürler…

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Burun estetiği ameliyatı için 18 yaşınıza girmiş olmanız gerekir, sonrasında beklerim.. İyi dileklerimle

 • nimet
  Cevapla

  iyi günler ben 24 yaşında bir genç erkeğim. Rinoplasti ameliyatı yapmayı düşünüyorum, maliyet olarak ortalama ne kadar masraf olur, ameliyatın ücreti ne kadar olur? saygılar…

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Burun estetiği maliyetini buradan yazmamız etik olmaz, bilgi@guncelozturk.com dan detaylı bilgi alabilirsiniz veya buyrun sizi misafir edelim.. iyi dileklerimle

 • Zeynep koyunci
  Cevapla

  Annem özel bir hastanede burun estetiği yaptırdı fakat annemin burnunun kemikleri yamuk ye yarısı yok gibi 1 sene oldu biz yeni farkettik annem çok rahatsız oluyor ben Amerikadayım Türkiye\’ye dönünce doktora gidicez sizce ne yapmalıyım hangi kanunu ve yasaya uymam gerek tazminat alabilirmiyim ve doktora dava açabilirmiyim yada sağlık bakanlığına dava açabilirmiyim gelecek hafta Türkiye\’de olucam cevabınızı bekliyorum iyi günler.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Zeynep hanım merhabalar, geçmiş olsun öncelikle doktorunuzla iletişimi koparmayın ve durumu detaylı bir şekilde konuşunuz size yardımcı olacaktır.
   İyi dileklerimle

 • mehtap
  Cevapla

  2013 temmuz ayinda ameliyat oldum. Burnumun uzerinde hafif bir cukur olustu..dr umunda tayini cikmis..bu cukur ilerde dahada belirgin olabilirmi. .ne yapmam gerekir..birde ne zmn gozluk takabilirim.bu cukur yüzünden takamiyorum..bwni bilgilendirirseniz sevinirim

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Ameliyatı yapan doktorunuzla tekrar iletişime geçebilirsiniz size yardımcı olacaktır, burun estetiği ameliyatı sonrası 2. bir ameliyat için 1 yıl beklemniz gerekir, rötüş tarzında işlem yapılacaksa 6 ay beklemeniz yeterli olacaktır.
   İyi dileklerimle

 • birkan
  Cevapla

  Guncel bey. yaşım 17 burnumda kemer var ve burun ucumda dusuk var kemer cok rahatsiz etmiyor yalnız düşüklük sinirimi bozmakta kemere islem yapmadan sadece burun ucu kaldıra bilme imkanınız varmıdır varsa hemen muaneye gelmek istiyorum

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Birkan bey, öncelikle 18 yaşınıza girmeniz gerekir. Kemere işlem yapmadan burun yapınız uygunsa burun ucunda düzeltme sağlanabilir.

 • Yeşim
  Cevapla

  Merhaba. Kabin memuruyum. Isıme engel bir durum olur mu burun estetıgı olmam? Ne kadar ıstırahat surem olur ve ucamam? Sevgıler.

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Yeşim hanım merhabalar, çok sayıda burun estetiği yaptığım kabin memuru arkadaşlarım var. Burun yapınıza bağlı olarak burun estetiğinde burundaki alçı atelinizi 7. gün çıkarıyorum sonrasında uçuş yapabilirsiniz. yalnız plastik alçıdan sonra burun sırtına ten rengi band koyuyorum buda yaklaşık 5-7 gün kalıyor, iyi dileklerimle

 • pınar
  Cevapla

  Merhaba Güncel bey
  23 yaşındayım ve kemerli bir bunum var. Ameliyat olmak istiyorum ama bana yakışacak burun şeklini nasıl seçebiliriz. teşekkürler

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Burun tasarınımızı yaparak beklentinizle burun yapınızın gelebilecek yapısını karşılaştırmış oluruz, buyrun sizi beklerim. Sağlıcakla kalınız

 • Betül
  Cevapla

  İyi akşamlar,bende ameliyat olmak istiyourm ama kronik sinüzittim var sizce ameliyat olabilir miyim?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar, Uygunsa Kronik sinüzitinize müdahale ile burun estetiği ameliyatı aynı seansta yapılabilir.. İyi dileklerimle

 • ebru
  Cevapla

  Merhaba Doktor Bey,

  Ben kasım-ekim gibi burun estetiği olmayı düşünüyorum.. henüz pek bi fikrim yok açıkcası ve hiç muayene olmadım. araştırmalarıma göre gerçekten başarılı işler çıkarmışsınız ve ilk olarak size ulaşmak istedim.
  size bi kaç fotoğraf yollamak istiyorum, şimdiden burnumu canlı görmeden bana ortalama bi fiyat sunabilir misiniz aceba? birdahaki türkiyeye gelmemle yaptırmam bir olacak, önceden muayene olamayacağım ne yazıkki…
  şimdiden çok teşekkürler..

  saygılarımla

  Ebru

 • duygu saat
  Cevapla

  Doktor Bey merhaba;
  benim burnum kemerli değil fakat burnumun kanatları çok büyük ve ucu aşağı doğru, bunun iiçin nasıl bir yöntem uygulanıyor. Kemerli burun ameliyatı ile aynı ameliyat mı olunuyor. teşekkürler

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Burun kemeriniz yok ve düzgünse burun ucu ile burun kanatlarına yönelik burun ucu estetiği yapılabilir, ön görüşme için beklerim. İyi dileklerimle

 • ferhat
  Cevapla

  Hocam merhabalar
  Ben 21 yaşındayım burun ameliyatı olmak istiyorum fakat genel anesteziden korktugum için lokal anestezi düşünüyorum . Burnumda kavis var kemik kırılması gerek lokal ile ameliyat olabilirmiyim ?
  Teşekkürler , saygılarımla .

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Ferhat bey merhabalar, burun estetiği ameliyatı lokal anestezi altında yapılması çok uygun değil, daha detaylı bilgi için buyrun sizi misafir edelim..

 • Kamber
  Cevapla

  Merhaba benim burnu sol tarafa doğru kemikten eğri birde sağ taraftan bakıldığında tuhaf görünüyo yanamlarım tombul yüzüme yakışır burun yapabilirmisiniz

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar, Yüz yapınıza uygun burun tasarımınızı yapar burun estetiği ameliyatını buna göre planlarız, beklerim. iyi dileklerimle

 • Sevgi Yıldırım
  Cevapla

  Merhaba Güncel Bey, benim sorum yaşla ilgili 45 yaşındayım ve burnudan hiç memnun değilim (kemerli ve uçu aşağı doğru). Acaba ameliyat olabilir miyim?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   45 yaşında burun estetiği ameliyatı olabilir burun kemeri ve burun ucu yapınız yüz yapnıza göre çözümlenebilir

 • Serkan
  Cevapla

  Mrb hocam benim her üç ayda bir bogazimda faranjit oluyor burunda fazla kemik eğikliği var diye oluyor dediler bunumda boğaza sivi akmasina sebep oluyormuş sizce amelyat olmalimiyim

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   boğaz akıntınız sürüdüğü sürece burun estetiği ameliyatı yapılması uygun değil. boğaz akıntınızın durdurulması gerekir

 • berat
  Cevapla

  Merhaba burnumda dirsek yamuklugunda sola dogru yamukluk var bu sebepte biraz kemerli ve yamuk görünuyor yani orta kikirdagim sol delikten cikmis durumda cok buyuk bir operasyon gerektirirmi duzeltmek en yakin zamanda gelmek istiyorum cunku bu goruntu beni cok rahatsiz ediyor . Tesekkur ederim.iyi calismalar.

 • Nuri
  Cevapla

  Merhaba Güncel bey sizden bir bilgi alabilir miyim ? Benim burnum büyük değil ancak ; sanıyorum ışıktan ötürü fotoğraflarda aynada göründüğüm gibi çıkmıyor , neredeyse çok farklı bazen kendimi tanıyamıyorum , çok ufak bir orantısızlık olduğunu biliyorum . amacım ameliyat olmadan başarılı sonuca ulaşmak. \” Nose up \” adında bir ürün bulunuyor bu ürün savunduğu gibi işe yarıyor mu sizce ? Yani burun yapısı ufakta olsa değişir mi ? Teşekkür ederim .

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Bu ürünleri kullanmayınız işe yaramaz, sağlığınızdan da olabilirsiniz, iyi dileklerimle

 • sngül
  Cevapla

  Merhaba güngel bey sadece burun ucu amaliyad omak isdiyorum ne kadar sürede işe döne bilirim

 • Onur
  Cevapla

  15 yaşındayım ama bu ameliyatı olmak istiyorum.Çünkü psikolojimde çok fena bozukluk var. Yapılırmı lütfen söyleyin çünkü burnumun gelişimi tamamlanmış bir şekilde şu anda

 • Sevil
  Cevapla

  Hocam merhaba ben 15 yaşımdayım ve burnumda kemer var onu aldırmak istiyorum neden 18 i beklemek zorundayım burnum psikolojimi bozuyor sevgilerle…

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   18 yaşınıza girmeniz gerekir sonrasında burun estetiği ameliyaı olabilirsiniz, iyi dileklerimle

 • Hale boz
  Cevapla

  Merhaba, benim burun kanatlarım çok geniş ve çok rahatsız oluyorum acaba ufak bir operasyonla ameliyat olabilir miyim?

 • Can
  Cevapla

  burun kemiği törpületme ameliyatı sonrası bi kaç ay sonra dövüş sanatlarıyla ilgilenebiliyor muyuz ? yada kemiği tamamen aldırmak daha mı iyi olur ?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Burun estetiği ameliyatı sonrası dövüş sporları ile ilgilenebilirsiniz, ön görüşme için beklerim

 • Cemre
  Cevapla

  Burun dolgusu kalıcı mıdır istenen yaşta yapılabilirmi ?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Kalıcı dolgu olan ve olmayanları vardır, kalıcı olmayanları tavsiye ederim. 18 yaşından sonra burun estetiği işlemi için uygulanabilir

 • Zeynep
  Cevapla

  Burun estetiği 18 yaşından önce yapılırsa ne gibi zararı oluşur yada zarar oluşmayabilir mi ?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Psikososyal ve anayomik yapının gelişmesi için 18 yaşını bekleriz. Deforme bir durum varsa öncesinde de yapılabilir

 • Ceyda
  Cevapla

  Kalıcı burun dolgusu sakıncalımıdır rinopilasti gibi sonuçlar verir mi?

 • leyla
  Cevapla

  Merhaba Güncel Bey ben burun estetiği olmak istiyorum ama korkuyom. Buruna göre ücretler değişiyomu ?Burun estetik ücreti genelde ne kadara ?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Leyla hanım burun estetiğinde kullanılacak malzeme, hastane ve lokasyona göre maliyetler değişkenlik gösterebilir

 • murathan
  Cevapla

  Doktorum mail atarmisiniz burun estetigi hakkinda görüşmek istiyorum sizinle
  mailinizi bekliyorum selamlar..

 • senafırat
  Cevapla

  Merhabalar doktor bey, ben 16 yaşındıyım lise 3 e gidiyorum burnum bana resmen ruhsal acı veriyor, hiç bir şeye odaklanamıyorum, öz güvenim sıfırlandı resmen ameliyat olmak istiyorum diye plastik cerrahiye gittim 18 yaşını doldurman gerekir dedi başından saldı ne yapmalıyım lütfen siz söyleyin seneye malumunuz ygs-lys sınavları olucak onlarla uğraşmam gerekicek bu yaz olayım istiyorum bi fikir verin doktor bey, simdiden teşekkürler 🙂

 • Demir
  Cevapla

  Merhaba Güncel bey,

  Öncelikle insanların sorularına ve isteklerine bu samimi ve güven verici açıklamaları yapmanız guzel 🙂
  Benim de burun iç yapısı ve kemeri ile ilgili bir operasyona ihtiyacım var..
  Sizinle iletişime gecmek isterim..
  Şimdiden teşekkür ederim..

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   teşekkür ederim, 0212 909 3849 veya 0532 177 8789 u arayarak asistanım Sevgi den randevu alabilirsiniz.
   İyi dileklerimle

 • gökhan sarıkaya
  Cevapla

  Sinüzit ameliyatı ve estetik için uygun zaman mevsim var mıdır?

 • Demet Olgun
  Cevapla

  Doktor Bey, burun ameliyatı olmak çok istiyorum ama ameliyat ve ameliyat sonrası ağrılardan çok korkuyorum 🙁 … Bu kaygılarımı nasıl aşabilirim

 • Filiz Şenel
  Cevapla

  Güncel bey , ben şuanda hamileyim ama artık burun ameliyatı olmak istiyorum beni çok fazla rahatsız ediyor. Doğumdan sonra en kısa sürede ne zaman ameliyat olabilirim ? Iyi çalışmalar

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Bebeğiniz sütten kesildikten sonra burun estetiği ameliyatı yapılabilir

 • Müjde Sarı
  Cevapla

  Bende burun estetiği olmak istiyorum ama sayfanızda okudum kapalı ( izsiz) bide açık burun estetiğini bu ameliyatlardan hangisine nasıl karar veriyorsunuz?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Müjde hanım genelde kapalı (izsiz) burun estetiği yapıyorum, açık çok nadir durumlarda uyguluyorum

 • Zeynep Çakmak
  Cevapla

  Merhaba doktor bey, bende burun ameliyatı olmak istiyorum ama benim korkum ameliyat değil ameliyat sonrasından çok korkuyorum, çok ağrım sızım olur mu? Ya da bu korkularım yersiz mi? Ne dersiniz?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Çok dayanılmaz bir ağrınız burun estetiği sonrası olmuyor. Burun estetiği ameliyatından uyandıktan yaklaşık 4 saat ağrı da hissetmezsiniz sonrasına hafif bir sızlamam olur ama o zamana kadar ağrı kesicilerle araya girilmiş olur

 • Kezban uçuk
  Cevapla

  Burun ameliyatı olmak istiyorum. Benim sorunum burnumun ucu çok düşük yani aşağıda çok ucu, sanki yaşım ilerledikçe daha da aşağı iniyor. Bunun için nasıl bir burun estetiği olmalıyım.

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   burun ucu düşüklüğü sizi daha yaşlı gösterbilir, Burun ucu estetiği ile burun ucu düşüklüğü düzeltilebilir

 • hale
  Cevapla

  güncel bey düğünüme 2ay var burun estetik amaliyatı olmak istiyorum sizce bu sürede burun yapım düzgünleşirm

 • Zehra
  Cevapla

  Uzun zamandır burun estetiği olmak istiyorum istediğim buruna nasıl karar vermeliyim sizce ? Iyi çalışmalr

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Zehra hanım merhabalar,
   Buyrun sizi misafir edelim, Yüz yapınıza uygun burun tasarımınızı yapar sonrasına karar verirsiniz..

 • Buse Çelik
  Cevapla

  Burnumun yapısını çok seviyorum fakat kemeri var. Acaba sadece burnumun kemeri için ameliyat olabilir miyim?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Burundaki kemer yapınız yüz şeklinize göre tasarlanıp alınabilir, beklerim 🙂

 • Buse Çelik
  Cevapla

  Merhaba, Burun tasarımını nasıl yapıyorsunuz mail göndersem olur mu?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Buse hanım merhabalar,
   Yüz yapınıza uygun burun tasarımınızı yapabilmem ve ön görüşme için sizi Fulya Terrace a muayahaneme beklerim.
   İyi dileklerimle

 • Gökhan
  Cevapla

  Sinüzit ameliyatı ve burun estetiği ameliyatı için uygun zaman, mevsim var mıdır?

 • Şengül
  Cevapla

  Benim burnum çok uzun kemer yok ama sanki yüzüme göre çok uzun. Bilmiyorum ya da bana öyle geliyor. Bunu nasıl anlaya bilirim sizce ?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Yüz yapınıza uygun burun estetiği ile Burun yapısı kısaltılabilir veya uzatılabilir, beklerim

 • seda
  Cevapla

  Merhaba dr.bey ben 12 yasindayken burnuma sert bi darbe aldim ve sonrasında burun kemigimde saga dogru hafif kayma oldu ve ustunde biraz siskinlik.yakin cevrem goruntude mudahale edecek kadar kotu olmadigini soyluyor.ama ben rahatsiz oluyorum goruntuden.rica etsem fotolarimi gondersem degerlendirebilirmisiniz.

 • cigdem
  Cevapla

  Guneslenebilinirmi acaba

 • soner
  Cevapla

  Güncel bey merhaba benimde burnumda kemer var bunun alinmasi normal ameliyat olarak yapılmakta ve genelmi yoksa lokal aneztezi olrarakmi gerceklesme
  Şimdiden tesekkur ederim

 • Tuğba Nur
  Cevapla

  Merhaba. Bugun kbb\’ye gittim ve doktor ameliyat sonrası 5 gün çok ağrı sızı çekeceğimi buna katlanıp katlanamayacığımı sordu cevap veremedim kan aldırmaya bile korkuyorum. Üstelik ameliyatı 5 ay sonra yapacağını söyledi , doluymuş. Ve pek guvenemiyorum ben o kadar acı çektikten ve ücreti ödedikten sonra ya burnumu beğenmezsem diye…

 • halit
  Cevapla

  merhaba hocam. burnumu estetik yaptırmak istiyorum. merak ettigim bi konu var ameliyattan önce bilgisayar üzerinden burnumun son şeklinin nasıl olacağını görebiliyor muyuz ?yaptırdıktan sonra begenmem diye korkuyorum

 • Volkan
  Cevapla

  Merhaba ben 17 yaşındayım ve burnumun heryerin tamamiyle rahatsızım çok kötü bir görüntü var, buda beni psikolojikmen etkiliyor.Bu yaşta ameliyat sorun olur mu ve bir burun estetiği fiyatları nelerdir ? Yardımcı olabilirmisiniz.

 • Önder
  Cevapla

  Güncel bey merhaba, 2Ay önce bir trafik kazası geçirdim ve burnum kırıldı. O zamn pek bir şey anlamadığım için bir şey yaptırmadım ama şimdi zaman geçtikçe rahatsız oluyorum acaba yaptırmak için geç mi kaldım.

 • Nilgün
  Cevapla

  Burun ucu ameliyatı daha mı acısın acaba.?

 • Sedef burcak
  Cevapla

  Yazın burun ameliyatı olabilir miyim

 • Ferhat
  Cevapla

  Merhaba ben 17 yasindayim ve burnumda cok ama cok rahatsizim. Nefes konusinda ve sekli. Yasim problemidir diye merak ettim?

 • zeynep
  Cevapla

  Guncel bey merhaba ben 1ay once septorinopilasti ameliyati oldum ve septumumda tekrar kayma olustu sol tarafimdan rahat nefes alamiyorum dojtorum sorun yok olabilir dedi ama ciddi nefes daeligi yasiyorum birdaha ameliyat olursam burnum zaten cok kuculmus daha da kuculur diye korkuyorum revizyon ameliyatlarda septumu duzeltmek icin kemik tekrar kirilip burun kuculur mu?

 • Sinem Baloğlu Çaylıkoca
  Cevapla

  Merhaba ben izmirde yaşıyorum.uzun zamandır araştırma içerisindeyim yaptığınız burunlar dikkatimi öekiyor çok doğal snlaşılması güç .sadece ön profilden pek fotoğraf göremedim buda önemli bir açı.ameliyat olmak istediğimde siİnle ön görüşmeyi nasıl yapmalıyım bilgi ricası ile,

 • yasemin
  Cevapla

  Merhaba Güncel bey.benimde bir sorunum var 2 yıl önce burnundan kemik alındı ve düzeltme yapıldı. Şuan burun ucunda şişlik var doktorum tekrar ameliyat olmam gerektiğini söylüyor. Ne yapmam gerek banada bir yardım eder misiniz lütfen. Korkularım var

 • Orhan
  Cevapla

  S.a ben burnumun buyuklugunden rasız oluyorum estetik olmak isyiyorum ameliyattan sora namaz kılabilirmiyim

 • gulcan
  Cevapla

  Merhaba benim gelinim in burnunda problem var bizler her nekadar bundan rahatsız olacak birsey yok demekte kendisi bunu hayli sorun yapıyor ayrıca eğiklikten dolayi nefes alma problemine Yaşıyor. Nefes alamamasida onun konuşma problemi yani kekelemesine neden oluyor. Birkaç yere gitti fiyatlar bütçesine Pek uymadi bize bu konuda bilgi verebilirmisiniz. Teşekkürler.

 • ebru
  Cevapla

  Size nasıl ulaşabilirim hocam?

 • okan
  Cevapla

  Merhabalar.
  Burun estetiği için ameliyat olacak hastaya görüntü eşliğinde bir sonuç veriyormusunuz.
  Ameliyat öncesinde.

 • şafak
  Cevapla

  Merhaba burun estetiğini şeklini yüzün yapısını göre mi yoksa isteğe bağlı mı yapıyosunuz birde ameliyat fiyatı ne kadar? tesekkurler

 • Birsen
  Cevapla

  Biz kızım la burun esnetiğ olmak istiyoruz kızım 18 yaşında bir sorun olurmu 🙂

 • nur
  Cevapla

  Merhaba ben 19 yasindayim burnumdaki egiklikten kurtulmak istiyorum ve ucunu da hafif kaldırmak istiyorum. Ama benim korkum bunyem çok zayif narkoza dayanabilir miyim veya kansiz olduğumdan bu bana olumsuz etki yaratir mi aklimda hep soru işareti birakiyor

 • Doğukan
  Cevapla

  İyi günler, 14 yaşındayım. Burnum çok büyük ve uzun, okulda hep bana bakıyolar, en erken kaç yaşımda estetik yaptırabilirim ?

 • nihal
  Cevapla

  iyi günler,burun kemeri ve burun eğriliğim var,ayrıca çarpma sonucu burnumda çatlaklık oluştu.hepsini birden düzeltmenin imkanı varmı,ve fiyatı hakkında bilgi verebilirmisiniz acaba?,çok teşekkürler

 • eyup
  Cevapla

  Ben 17 yasindayım ve burnumda kemik egrimesi gibi bişi var ne kadara duzeltebiliriz bilgi verirmisiniz

 • Aylin
  Cevapla

  Merhaba,

  16,5 yasinda estetik ameliyati yapman mumkunmudur.

 • filiz
  Cevapla

  Merhaba hekim bey ben 2 kere estetik ameliyat geçirdim.1. ameliyatında burnum da cokme oluştu ve ucunda asimetrik sorunlar oluştu.2. Ameliyatım da ucunu çok begeniyorum fakat burun arka duvarında cokme oluştu bu cokme rötuş ameliyati yla giderilebilir mi ve bunu yapmam 3.mudahele çok mu risklidir .psikolojim hiç iyi değil.

 • hilal
  Cevapla

  Merhabalar ameliyat olalı 4 gün oldu sağa sola dönerek uyuyalim miyim yastığa çarpmadan bir sakıncası varmidir

 • Selin
  Cevapla

  Merhaba hocam 98 doğumluyum kick boksla uğraşıyorum,burun kemıgını tamamen aldırmak icin 18 i beklememiz mi gerekiyor ?

 • arif
  Cevapla

  merhaba şuan burnum da 5 dikiş var 1cm capında yuvarlak dikiş izlerinden kurtulmak istiyorum estetik olmam gerekiyor

 • derya
  Cevapla

  ameliyat oldum bi hafta oldu sargilari cikardim ama sol tarafta hafif yamukluk var doktorum sislikten diyor cok korkuorum kalici olurmu diye bi cp yazarsaniz sevinirm

 • figen bostancı
  Cevapla

  Mrb hocam benim 1 ay oldu ameliyat olalı burnumda sade küçütme istedim tam anlamıyla istedigim boyuta olmadı suan icin ödem diyerek kendimi iyi hissetmeye calısiyorum fakat bir sorun var oda dudagım yukari cekildi biraz ve burnumun orta kesilen direk diye nitelendirdigim bolüm usten baskı yapıyor gulüsum degisti yani gulemiyorum

 • munevver
  Cevapla

  Doktr bey ben burun amaliyati oldum dha alcilarim alinmadi ama sanki burun deligimn biri dar biri gens gbi sizce alcidan olabilirmi bu doktor hatasida olabilirmi

 • latif
  Cevapla

  Merhabalar ben 21 yasındayım burun estetiği haknda pek bilgim yok 13 yaşında kalp kapakçığı operesyonu gecirdigim icin sürekli comodin 5 kulnyrum yani kanım sıvı kanayınca kolay durmuyor ben burun estetiği yaptıra bilirmiyim emailden resmimide ata bilirim ortalama bi fiyat istyorum burnumun kemikli olması hosuma gitmiyo yaptrma şansm varmıdır cuzi bi miktarmıdır elmi yakıyor ve pisman olcagım bsiyde yaptrmak iztemem sonuclar bilgisayrdaki resimli cizime%kac oranla 1re 1 oluyor bilgilendire bilirmisiz.

 • Dilan
  Cevapla

  Merhabalar. 16 yaşındayım ve burnum çok küçükken kırılmış. Tek kanalım kapalı, burnum büyük ve yamuk. Alerjik astım, alerjik rinit ve faranjit rahatsızlıpım var. Burnum günlük aktivitelerimi kısıtlıyor. Aynı zamanda ruhsal olarak da kendimi kötü hissediyorum. 18 yaşımı beklemek istemiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

 • hüseyin
  Cevapla

  merhaba ben g.atepde yaşıyorum ama şu an ankara da askerlik yapıyorum burnumda et var nefes alırken zorlanıyorum hatta uyudugum zaman horlamaya kadar yol acıyor bazı zamanlar bırde estedık yaptırtmak ıstıyorum sızce askerdemı yaptırmalıyım yoksa sizin yanınızdamı askerlıgımın bıtmesını 5 ay var.. soylucegınız her şey benı cok etkılıyecek askerde olsam estedıkde olabılırmıyım ?

 • fatih
  Cevapla

  Merhaba Hocam estetik olmak istiyorum. Ancak Sabahları Uyandığımda yada Gece Yarıları Solunum Sorunları yaşıyorum tıkanma oluyor nefes alamıyorum. Estetik bu sorunu da çözer mi. Örneğin Burunda et Var dedikleri mevzuyu da çözer mi ? Ve Ben kesinlikle burun kılı istemiyorum bu konuda ne düşünüyorsunuz. Ve mümkün mü ortalama ücret … ?

 • kevser
  Cevapla

  Benim dişlerimde tel var ve 17 yaşindayim tellerim burun ameliyatı olmama engel olur mu acaba?

 • Fatih
  Cevapla

  Merhaba adim fatih 16 yasindayim burnumda kemik oldugu soylendi ve nefes almami engelliyormus. Goruntusundende rahatsizim eger kemik alinirsa burnumda kuculme olurmu ve yasim uygunmu?

 • ozge
  Cevapla

  Benim burnum bir kere kirildi ve suanda yamuk ayrica cok buyuk, burnumu kucultup duzlestirmek istiyorum. Ucreti ne olur.

 • Dilay
  Cevapla

  Merhabalar, anksiyete hastasıyım ve baya yüksek düzeyde burnumda sağa doğru deviasyon mevcut ve sol taraftada geniz etim mevcut, bununla birlikte estetik operasyonuda geçirmek istiyorum ama çok korkuyorum.. sadece plastik cerrah mı ameliyata girer yoksa bi kbb doktoruyla mı ? Şimdiden teşekkür ederim hocam

 • Ömer
  Cevapla

  Merhaba acaba ameliyat asılırken hastayı uyutuyormusunuz yoksa direk ameliyat mi yapıyorsunuz

 • kumsal
  Cevapla

  Ben Agustosta 17 yasimda oluyorum. Okullar 3 aylik tatile girdiginden sonra burun amilayati olmak istiyorum burnum s seklinde ve oldukca tumsekli bir burun kemerim var yani ben nefes alirken cok zorluyo var ve spor gibi faliyetleri yerine getiremiyorum hizli nefes almaya calistikca yoruluyorum gece uykumdan uyandiriyor bu durumdan cok rahatsizim lakin yasimdan dolayi doktor icin bi sorun olustururmu

 • sezin
  Cevapla

  Güncel Bey merhaba,
  Benim burnumun üzerinde küçük bir tümsek var. Gülümsediğimde burnum hafif aşağı düşüyor. Ciddi bir ameliyat geçirecek kadar rahatsız değilim, fakat local anestezi altında kısa operasyonlar ile halledilecek bir şey ise o şekilde bir müdahale yaptırmak istiyorum. Acaba siz ameliyatsız işlemler yapıyor musunuz?

 • Delya
  Cevapla

  Merhaba ben burnumdan cok rahatsızım mersınde oturuyorum bunun ıcın burnumu yaptırmak ıstıyorum Fıyatı nedir acaba yasım 18 ? kolay gelsın..tskler

 • mahir
  Cevapla

  benim burnumda et var burun estetiği yapsam birşey olurmu

 • zeynep
  Cevapla

  16 yasindayim kucukken burnum kirildigi icin sol tarafim tikali kemik tarafindan kapali nefes almakta cok zorlaniyorum estetik olmak istiyorum illa 18i mi beklemeliyim

 • seval
  Cevapla

  Merhaba benim burnum 4 yaşlarımda iken demire çarpıp kırıldı ve hiç tıbbı müdahale olmadı büyüdükçe burnum yamuldu şu an 15 yaşındakiyım 18 e gelmeden herhangi bir ameliyat olabilirmiyim düzelebilirmi.

 • serhat
  Cevapla

  iyi günler doktor bey ben rinoplasti ameliyatı oldum falat burun sırtı oyuk bi vaziyet aldı çok mutsuzum düzeltilebilir mi bu yani eski burnumu bile istiyorum diyebilirim yani yine kemerli bile olsa razıyım lütfen yardımcı olur musunuz ?

 • Melike
  Cevapla

  Merhaba ben Kasım 1998 doğumluyum ve burnumdan aşırı derecede rahatsızım çok çirkin bir görüntüsü var bende takıntı haline geldi bu durum. Estetik olmak istiyorum olabilme ihtimalim var mı ?

 • nurullah
  Cevapla

  Iyi günler hocam benim sorunun kucukbyasta kaza sonucu orta kemik kirik ve u kismi ozellikle eğik sürekli boğazda akıntı oluyor ciddi nefes darligi başladı göğüs uzmanına gittim astım teşhisi koydu bunun burun egriligiyle alakası varmı yada tedaviyi bu egrilik olumsuz etkilermi. Ameliyat olmak istiyorum ama bu sorunlarimin cozulup bedenen rahatladiktan sonra. Iyi çalışmalar. Teşekkürler.

 • Songül
  Cevapla

  7aylık bebegim var gece emiyo ameliyat olsam emebilirmi gecesinde

 • Zeynep
  Cevapla

  Merhabalar doktor bey size yazıyorum çünkü size çok güveniyorum
  Ben 6 yaşlarındayken burnuma taş çarptı kaya da denebilir büyükçe bir taştı ve burnumda acayip bi deformasyon oluşmuş durumda görüntüyü geçtim nefes alamıyorum ağzım açık kaldı ve sürekli başım gözüm kulağım üst çenem ağrıyor (özellikle sol taraf) iki merdiven çıkıyorum bayılacak gibi oluyorum spor yapmak istiyorum ardından şiddetli baş ağrısı geleceği için yapamıyorum burnumun sol tarafı ağrıyor ve sürekli elimle bastırıyorum uzun araştırmalar sonucu bunun burun eğriliğinden kaynaklandığını anladım çok şükür kurtulacağım diye seviniyorum 17yim 18i beklememi söyleyeceksiniz peki şikayetlerimi nasıl azaltabilirim estetitik olana kadar lütfen yardımcı olun

 • coskun ilgoz
  Cevapla

  iyi gunler, hocam. 49 yasindayim.burnumda kemik var, ayriyetten geniz akintim var, faranjitim var, burun ameliyati olmama engel olabilirmi..5/5/2015 tarihinde istanbuldayim, gelsem bakabilirmisiniz,tskler

 • Can
  Cevapla

  Burun estetiği fiyatları ne kadardır teşekkür ederim.

 • Ceren
  Cevapla

  Güncel bey merhaba ben 1 ay önce burun amelyatı geçirdim hem içinde kemik eğriliği aldılar hem üst kısmında küçük ken düşmüştüm onu düzelttim yalnız burnuz yamuk doktorumla görüştüm şiş olduğu için öyle diyor ama yinede başka bi doktora daha danışmak istedim burnumun sağ tarafı hem profil hem önden çok güzel sol tarafı ise yamuk orantısız gibi sizce bu normal mi şimdiden cevabınız için tşk ler

 • esma
  Cevapla

  Ben 18 yaşındaym 17 yaşını bitirdim burun estetiği yaptrmk istiyorum mumkun mu

 • sefa
  Cevapla

  17 yaşım bitti 18 yaşımda 1 ay aldım estetik olabilirmiyim?

 • Rabia Aydın
  Cevapla

  Merhaba,
  Ben 15 yaşındayım,burnum büyük ve kemer var.Aslında ameliyat olmayı hic düsünmüyordum fakat sınıf arkadaşlarım hep laf atıyo psikolijik olarak cok kötüyüm bu yüzden ameliyat olup kücültmek istiyorum.Bu yaşta ameliyat olabilir miyim?

 • Rabia Aydın
  Cevapla

  Merhaba,
  Ben 15 yaşındayım,burnum büyük ve kemer var.Aslında ameliyat olmayı hic düsünmüyordum fakat sınıf arkadaşlarım hep laf atıyo psikolojik olarak cok kötüyüm bu yüzden ameliyat olup kücültmek istiyorum.Bu yaşta ameliyat olabilir miyim?

 • Rabia Aydın
  Cevapla

  Ben 15 yasindayim burun ameliyati olmak istiyorum.Gercekten psikolojik olarak cok kotuyum ve baska doktorlar eger ailemin onayi olursa bu yasta olabilecegimi,18 yasimi beklemek zorunda olmadigimi soyledi.Bu yasta olabilir miyim?

 • Gürkan
  Cevapla

  Doktor bey burun estetiği yaptirmistim ama burnun sağ yanı biraz şiş birde üst orta tarafı sizce bu normalmidir

 • yigitserkan
  Cevapla

  Merhaba guncel bey 3 yasimdayken burnum kirilmis burun kemigimde herhangi bir egrilik yoktu sadece burnumun uc kisminda sarkiklik vardi ve burun delikleri birisi dar birisi genis seklindeydi bu nedenle 2014 mayis ayinda burun estetik ameliyati gecirdim burnum sag tarafina egik kaldi ve 1 yil oldu hala ayni degisen yok. Birde burnumun sol tarafinda sertlik kaldi zaten egrilikte ondan oldu galiba. Neyapmam gerekiyor sizce burun daha oturacakmi yerine veya bu sert sislik inermi zamanla

 • Şeyda
  Cevapla

  Ağustos ayında burun estetiği yaptırmak zararlı mı?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Şeyda hanım merhabalar,
   Burun estetiği operasyonunu ağustos ayında yaptırabilirsiniz.. İyi dileklerimle

 • burcu
  Cevapla

  Merhaba ben 20 yaşına giricem burnumda kemer var ve gerçekten beni rahatsız ediyor her fotoğrafta . Ama sorun şu ki kemik kırma işleminden,burnun tıkalı kalması ihtimali mevcut mu ve ameliyatın tutmaması durumu.?gerçekten çok önemli.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Burcu hanım merhabalar,
   Burun estetiği kemer alınabilir ile birlikte aynı seansta varsa deviasyon veya burun etlerinize müdahale edip düzeltiyoruz.. İyi dileklerimle

 • Hümeyra
  Cevapla

  17 yaşındayım burnundaki kemer den çok rahatsız oluyorum geniz eti ameliyatı olacağım o sıra o kemeri de düzeltilmesini istiyorum bir sakınca olur mu ??

 • melda
  Cevapla

  Merhana doktor bey, ben burun ameliyati olmak istioyrum fakat genel anesteziden korkum var. Acaba lokal anastezi ile olabilirmiyim ? Simdiden cevabiniz icin tesekkurler.

 • Yigit
  Cevapla

  Merhabalar, spor yaparken burnum kirildi hastaneye gittigimizde doktor ameliyata gerek olmadan duzeletecegiz dedi ama hala bir yamukluk soz konusu henuz 16 yasindayim ameliyat icin 18 e kadar beklemek istemiyorum, ameliyat olmam mumkun mudur?

 • ilknur
  Cevapla

  merhaba güncel bey 13 yaşında kızım var ve burun kemerinden çok rahatsız oluyor.kbb\’ye götürdüğümde sinüziti için doktor burun kemiğinin el kemiğinin yapısında olduğunu söyledi.16 yaşına kadar sanırım kız çocuklarında burun kemikleri gelişiyormuş.ben ve babasının burnu dümdüz.kızım küçükken burnunu çok duvara vurdu acaba ondan olabilirmi.geniz etti ameliyatı olucak burnunuda törpületmelimiyiz yoksa gelişmesinimi beklemeliyiz ?

 • Melek
  Cevapla

  Merhaba 16 yaşındayım burnum çok kemerli ve büyük , kaç yaşında ameliyat olmam gerekir? Ve fiyat tahmini ne kadar olur?

 • dilara
  Cevapla

  Merhaba ben ameliyat oldum ama Masajla burnumu çok kaldirmisim aradan yıllar geçti tam yedi yıl tekrar yaptırdım suan revizyon ameliyati oldum altı ay oldu ama ucu hala sis revision amelyatlarinda iyileşme daha geç oluyor dediler doğru mu ve eski burnum cok kalkikti suan düşürüldü ucu bana garip gelior alışamadım Masajla az biraz kaldırmak istiorum sizce ne yapmaliyim

 • Sabri
  Cevapla

  Merhaba Tohtor.Bana Sevdigim gız burnem cirgin diye bahmir adresinizi verebilirmisenaz

 • Burak
  Cevapla

  mrb 2 ay once estetik oldum burnum hala buyuk duruyor ve delikler cok acik bu delikler zamanla kuculur mu

 • Melisa
  Cevapla

  Merhaba doktor bey yaklaşık 1 buçuk ay önce burun estetiği ameliyatı oldum ama hala hafif yamukluk var ama burnuma dokunduğumda şişoolduğunu hissediyorum bu yamukluk şişten mi kaynaklanıyo acaba? Teşekkürler

 • sıla
  Cevapla

  Benim burnumun şekli yapı olarak uzun ve büyük.yatış şeklimden dolayı burnumda sağ tarafa doğru eğrilme var bunun için estetik yaptırmak istiyorum aynı zamanda korkuyorum hem ameliyattan hem de daha kötü olmasından.acaba yaptırsam daha mı kötü olur

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   öncelikle yaklaşık olarak burun tasarımınız yapılır, nasıl birşey olabilir sonrasında karar verebilirsiniz.

 • Damla
  Cevapla

  Merhaba ben 17 yasindayim adim damla 18e girmeme yil olarak 3 ay var ve arastirmalarima gore erkeklerde 18 bayanlarda 17 yasdan sonra olunabiliyor mumkunmu acaba yardimci olursaniz bu ameliyati olmak istiyorum

 • müjdat
  Cevapla

  merhaba ben 22 yaşındayım askerde burun da kemik vardı ameliyat oldum .burnum büyük gösteriyor yüzüme yakışmıor bu sefer burun estetiği yapmak istiyorum yüzüme yakışan bir burun istiyorum mümkünmüdür ikinci böyle bir ameliyat yapmamınız doktor bey.

 • hatice
  Cevapla

  hocam bn 14 yaşındayım burnumdan şikayetçiyim yaptırmamda herhangi bir sıkıntı var mıdır?

 • Mert
  Cevapla

  Benim gerçek yaşım 19 kimlikte ise 18 im bu durumda yaşla ilgili bir problem yaşarmıyım

 • Muzaffer
  Cevapla

  Ben 16 Yaşındayım Burnum Bayağı Büyük Kalın Gözüküyor Ve Hiç Hoşlanmıyorum Ameliyatta Herhangi Bi Sıkıntı Çıkarmı Birde Yaşım 16 Yeterlimidir Ameliyat Olmaya ?

 • Muzaffer
  Cevapla

  Ben 16 Yaşındayım Burnum Bayağı Büyük Kalın Gözüküyor Ve Hiç Hoşlanmıyorum Ameliyatta Herhangi Bi Sıkıntı Çıkarmı Birde Yaşım 16 Yeterlimidir Ameliyat Olmaya ???

 • Beril
  Cevapla

  Merhaba 15 yaşındayım burnumda kemer var. Ve takıntı haline gelmeye başladı. Kaç yaşını beklemeliyim? (Kızım)

 • veysel
  Cevapla

  hocam iyi günler, burnum kemerli ve şekli çok bozuk 17 yaşındayım, 18 i beklemeden devlet hastanesinde ameliyat olabilirmiyim

 • özge
  Cevapla

  Yaklaşık 3 hafta önce burun estetiği ameliyatı geçirdim. Bugun ilk defa kavis kısmının başlangıcında bir çıkıntı hissettim. Dışarıdan belli olmuyor ama dokununca hissediliyor. Zamanla ödemler geçtikçe minik bir kemer oluşumu gözlenir mi acaba? Şimdiden teşekkürler.

 • eda
  Cevapla

  Meraba 16 yaşındayım burnumda geçen yıldan beri geniz eti var ve burnum sürekli tıkanıyor hastaneye gittim ameliyata alalım bi sıkıntı olmaz denildi fakat ben hem geniz etinden hem de burun estetiği olmak istiyorum burnumu küçültmek istiyorum rahatsızlık duyuyorum psikolojik olarak sizce yaşımdan dolayı herhangi bi sorun yaşarmıyım teşekkürler

 • Celal kaldırım
  Cevapla

  Merhaba benim burnum küçükken kırıldı o zman doktora gitmediğimiz için kaynadı . Bu bir sorun açarmı . Ameliyat olmaktan korkuyorum . İşinizde profesyonel misiniz merak ettim yaşımda tutyor

 • Hasan ali
  Cevapla

  Doktor bey ben küçükken burnum kırıldı ve o halde kaynamış . Ben şimdi burnumu kontol ettim sadece sağ tarafı kullanıyormuşum kaç senedir hiç anlamamışım . Daha yeni farkettim sol tarafın çalışmadığını . Ameliyattan korkuyorum . Korkumu yensem olacam . Kalıcı sorun olurmu lütfen cevap yazın

 • Muhammed menevse
  Cevapla

  Nazal fraktür tipi kırık meydana geldi futbolda çarpışma sonucu sol üst tarafımda şekil bozukluğu mevcut bu ameliyatla eski haline gelebilirmi

 • Asude
  Cevapla

  4 ay Önce Burum Ameliyatı Oldum Kırıklardan Ve kemerden DoLayı Fakat Burnum sanki Kalkık Ve Büyümüş qibi duruyo Herkes sanki biyerden Alıp takmısın diyo Lütfen Yardımcı oLun Burnum qeniş büyük Kalkık Ve Şiş Burun İncelmiycekmi Burun Küçüldükçe YANA doqru qenişleyip Büyürmü eskiden çok qüzeLdim Şimdi Dışarı BiLe Çıkamıyorum 🙁 Lütfen Bişey söyleyin

 • büşra
  Cevapla

  mrb doktor bey burun kemeri ameliyatsız düzeltiliyor mu

 • büşra
  Cevapla

  doktor bey ben estteği oldum bugun 10 günüm alçılarım çıktı ve burun kanatlarımdan biri digerini göre 1 2 cm geniş normal mi

 • gül
  Cevapla

  ben 10yaşında burnuma kafa darbesi aldım su asn 16 yaşındayım ama burnumun seklı bozuldu ve burun kemıgımın üstünda mmor uzun bir cizgi var. ve nefes almakta bazen zorluk cekiyorum sizce kırıkmı burnum

 • sevim
  Cevapla

  15 yaşındayım.burnum yamuk acaba burun estetiği olabilir miyim?

 • ömer
  Cevapla

  meraba hocam ben 32 yaşındayım 10 15 yıl once bı emelyat oldum burundan kemıkmı etmı aldırdım hatırlamıyorum sımdı estetık olmak ıstıyorum nasıl bır sıkıntı olur acaba yazarsanız gorusmeden once sevınırım

 • eray
  Cevapla

  merhabalar güncel bey ben burnumdaki nefes problemi ile ilgili kbb doktoruna daha önce ameliyat olmuş bir tanıdık vasıtasıyla gittim.septum deviasyon ve burun eti olduğunu söyledi ve burnum dış görünüşümde hafif kemerli ve burun ucu düşüktü benim amacım dıs görünüşe dokunmamaktı.fakat doktor ameliyat olmuşken bunları da halledelim dedi aklıma gird.sonrası hiç bir ön çalışma olmadan beni ameliyata aldı ve kednısıne defalarca söylememe rağmen dıs görünüşümde bir değişiklik olmasın şeklinde.bana söylediği sen bana bırak şeklinde söyledi ve ameliyat oldum sonrası bır çöküntü oldu bende.burun yanlarını ufaltmıs burnumu aşırı kaldırmış bir burunla karsı karsıya kaldım.baktığımda burnum yuzume ufak kalmış.doktorla görüşme talep ediyorum fakat ilgisiz kalıyor görüşemiyoruz. benim size ıkı sorum olacak lütfen cevaplamınızı rica ediyorum.burun yanları tekrar açı olarak genişletilebilir mi ve kısalık burun ucu indirlirmi ameliyatla mümkünmüdür.saygılarımla

 • Müge
  Cevapla

  Mrb hocam 20 yasındayım burun sırtım kalın ve sarkık bi burnum var ameliyatla düzelir mi

 • Tulay
  Cevapla

  Merhaba ben 20 yaşındayım burnumda sola doğru kemin büyümesi var ve kıkırdakların yamuk şekilde ilerliyor ameliyat olmak istiyorum ama devlet hastanesinde yoğunluktan dolayı sıra alamadım. Özeller de ve devlet hastanesinde fiyatlar nelerdir bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?

 • Nisa
  Cevapla

  Merhabalar benim burnum genis ve biraz kalin etli burun ucuda hafif asagida bu yaz ameliyat olmak istiyorum ama korkuyorum bu tarz burunlari düzeltmek zor diyorlar hafifte bir kemer var ama beni rahatsiz etmiyor bana göre o kalsada olur ama genis burnumdan kurtulmak istiyorum bu mümkün mü zor bir ameliyat mi olur yaşım 19

 • Kemal
  Cevapla

  merhaba 15 yaşındayım ve burun kemiğim büyük ve delikle küçük ameliyat olmak istiyorum acaba uygun olur mu cevap verirseniz sevirinim kg….

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Kemal Bey. Burun estetiğini 16 yaşından sonra olmanızda bir sakınca olmaz. İyi günler dilerim.

 • Nisanur
  Cevapla

  Ben 15 yaşındayım 16 ya girecem burnum kırılsa hastanede ameliyat olabilirmiyim?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Nisanur Hanım. 16 yaşından sonra bayanlarda burun estetiği ameliyatı yapılmasında bir sakınca olmaz. İyi günler dilerim.

 • Ankara ayrancı çilingir
  Cevapla

  yaş sınırlaması nedir acaba

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar. Erkeklerde 18, bayanlarda 16 yaşından sonra kemik gelişiminin tamamlanmasıyla estetik operasyon yapılabilmektedir. İyi günler dilerim.

 • Yavuz
  Cevapla

  Merhaba ben 47 yaşındayım burun ucu geniş ve kalın burun ucu ameliyat olmak istiyorum.Bilgi alabilir miyim.Ameliyat öncesi yaklaşık sonucu görebilirmiyim.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Yavuz Bey. Randevu sırasında muayeneniz ve 3D tasarımınız yapılır. Operasyonlarımı kapalı teknikle yapmaktayım. Burun ucu estetiği kemiğe müdahale etmeden kıkırdak şekillendirilerek yapılır. Operasyon günü 1 gece Fulya Acıbadem hastanesinde kalırsınız. Randevu ve fiyat bilgileri için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Nida
  Cevapla

  Merhaba ben 19 yaşındayım küçükken düştüğüm için Burnum kırılmış ve yamuk kaynamış ameliyatla duzeltince iz kalır mi bir de ortalama ne kadar maliyet çıkar su an derslerimden dolayi gelme ihtimalim olmadığım için yazın yaptırmayı planlıyorum

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Nida Hanım. Operasyonlarımı kapalı teknik ile burun kemiğini kırmadan yapıyorum. Kapalı teknik ile yapılan operasyonlarada herhangi bir iziniz kalmaz. Randevu tarihi ve fiyat bilgisi için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Sibel
  Cevapla

  Bende burnumdan cok sikayetciyim ama amelyatlardan korkuyorum.

  • Cevapla

   Merhabalar Sibel Hanım. Operasyonlarımı kapalı teknikle burun kemiğini kırmadan yapmaktayım. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanıma ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Muhammed
  Cevapla

  Merhaba günçel bey bi erkeğe 16 dan sonra yani 17 yaşında olabilir diyorsunuz sonra başka erkeğe 18 diyor başka bişey demiyorsunuz karar verin lütfen

  • Cevapla

   Merhaba Muhammed Bey. Erkek hastalarımızda 18 bayan hastalarımızda 16 yaşından sonra burun estetiği yapılabilir. Bayanlarda ve erkeklerde burun kemik gelişiminin tamamlanması farklı sürmektedir. İyi günler dileriz.

 • Nursah
  Cevapla

  Merhabalar.Ben açık teknik burun ameliyatı olmuştum yaklaşık 5 sene önce ama burun ucu kesi izi hala çok belli bunun için ne yapılabilir aciklarsaniz sevinirim.Şimdiden Teşekkürler.

 • Ali
  Cevapla

  Burun estetiği için diş teli zorunmu 17.5 yaşındsyım

 • Gulsen
  Cevapla

  Merhaba
  2 ay once burun dolgusu yaptirdim. Bekledigim sonucu alamadim. Simdi burun estetigi ile ilgili gorusmek icin burnumdaki dolgunun tamamen erimesini beklemeliyim?

 • yunus
  Cevapla

  ben 15 yaşındayım burnumdaki kemik kırılmış ve kaymış nefes almakta zorlanıyorum 18 yaşında kemiği aldırıp estetik olcam daha erken olma şansım varmı varsa lütfen yardımcı olunuz 15yada 16 yaşında olabilirmi

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar. Erkeklerde 18 yaşından itibaren burun estetiği yaptırabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Nurdan
  Cevapla

  Ben daha önce burnumdan kemik aldirdim solunum kapaliydi o yuzden. Simdide estetik istiyorum ama bi doktor daha once kemik alindigi icin olmaz dedi siz bu konuda ne dusunuyorsunuz daha once kemik aldirmis olmam bi engel teskil eder mi

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Nurdan Hanım. Farklı açılardan fotoğraflarınızı gönderebilirseniz operasyona uygunluğunuzu değerlendirebilirim. Fotoğraflarınızı 05321778789 numaralı telefondan asistanıma whatsapp üzerinden iletebiliriniz. İyi günler dilerim.

 • Can Kaçar
  Cevapla

  Benim burnumun içerisinde kıkırdak var nefes almamı zorluyor ameliyat çok zormu ?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Can Bey. Burun estetiği operasyonu sırasında nefes sorunlarınızı da tedavi etmekteyim. Randevu ve diğer bilgiler için 05321778789 numaralı telefondan asistanıma arama veya whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz.
   İyi günler dilerim.

Yorum Bırakın