Her burnun karakteristik özellikleri birbirinden farklı olduğu için her burun ameliyatı da kişilere özgü planlama yaparak hastanın  ihtiyacı doğrultusunda cgerçekleştirilir ; herkes için farklı gereksinimler vardır. Bu da burun estetiği fiyatları açısından ödeyeceğiniz tutarın değişkenlik göstereceği hatta bu operasyon daha önce bir veya birden çok kez tekrarlanmışsa karşılanacak maliyetin artacağı  anlamına gelir. Ücreti belirleyen birkaç genel durum şunlardır:

Burun Estetiği Fiyatı

İlk kez yaptıracağınız rinoplasti ameliyatının revizyon rinoplastisinden çok daha ucuz olmasını bekleyebilirsiniz. Çünkü revizyon rinoplastisi, bir önceki burun ameliyatının kötü sonuçlarını gidermek için yapılan bir düzeltme ameliyatı olduğu için tıbbi açıdan daha zor ve zaman alan bir işlemdir.

burun estetigi fiyatlari ameliyati

Operasyonun zorluğu, yani ameliyat sırasında işlem yapılacak bölgeler ve bölgelerin sayısı… Uç, üst-dış yan kıkırdaklar, septal kıkırdak, burun kemiği, burun kemeri, burun deliği gibi operasyon yapılan bölge sayısı arttıkça ameliyat ücreti de yükselecektir.

Cerrahınız ne kadar nitelikli ve tecrübeliyse rinoplasti fiyatı da o kadar artacaktır. Plastik cerrahınızın daha önceki ameliyatlarının başarılı ve sorunsuz olması ücretinin fazla olmasına neden olacaktır.

Biz burun estetiği fiyatını, muayene sırasında tüm masrafları (hastane masrafları da dahil) hesaplayarak hastaya net bir şekilde söyleriz. Ameliyatın nasıl, nerede, nasıl ve ne kadar olacağını söyler, seçimi hastamıza bırakırız.

Unutmayın ki rinoplasti uzmanlarının en iyilerinden olmak sanatçı olmayı da gerektirir; onlar sol beynin mantığıyla sağ beynin getirdiği artistik estetiğin uyumunu sağlayarak en güzel burnu yaratırlar. Bu nedenle burun ameliyatının ne kadar tutacağını sormak bir sanatçının eserinin ne kadar tutacağını sormaktan çok da farklı değildir. Bu sorunun cevabı şöyle verilebilir ki: Eserin fiyatı, eserde kullanılacak malzemeler, sanatçının esere harcayacağı emek ve üretilen yer gibi unsurlar tarafından belirlenir. Burun ameliyatında da hesaplama bundan farklı değildir.

Randevu ve Bilgi için Op. Dr. Güncel Öztürk’ün Asistanı Sema hanım  0212 909 38 49 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sevgiyle kalın…

18 Yorum
 • Elif
  Cevapla

  Merhaba,

  Benim adim Elif 25 yasindayim 4 yil once burun estetigi oldum ama burnum duz deyil ve ikinci bir ameliyat olmam gerekiyor. Sizden bilgi ve fiyat almak istiyordum ve yani sira belirtmek isterimki ameliyat olmak isteyen iki arkadasim daha var yani toplam 3 kisiyiz.

  Tesekurler

  • Gizem
   Cevapla

   Rica etsem birşey sorucam kaca yaptırdınız burnunuzu bende yaptıracak

 • OGUZHAN İZGİ
  Cevapla

  MERHABALAR BURNUM 11 YASINDAYKEN KRILDI VE EGRI SEKILDE IGILESTI AMELYAT OLMAK ISTIYORUM ORTALAMA NEKADAR TUTAR

 • Ruhan
  Cevapla

  Burun ucu operasyonunun fiyatını öğrenebilirmiyim

 • menekse
  Cevapla

  merhaba ben burun estetigi olmak istiyorum daha once hic burun estetigi olmadim ve sadece burnumu biraz daha kucultmek istiyorum, bunun icin fiyat alabilirmiyim?
  tessekurler

 • özge bal
  Cevapla

  Merhaba ben burun estetiği olmak istiyorum burnumda kemer var bunun ücretini öğrenebilir miyim

 • Behiye
  Cevapla

  4 sene önce burun estetiği yaptırdım ve çok kötü bir ameliyat geçirdim burnum ucu çok eğri kaldı. İyi bir doktor arıyorum bulamıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz

 • Deniz ARSLAN
  Cevapla

  Merhaba daha once burun estetigi olmadim. Nefes alirken problem yasiyorum. Muayene olmak istiyorum. Muayene ucretinizi ogrenebilir miyim lutfen .

 • engin
  Cevapla

  benenginkemalkatılmış 2defa burnumdanameliyat oldum bayburt devlethastanesinde 3.ameliyattaolucam ama korkuyorum

 • Merve
  Cevapla

  Merhaba ben burun estetigi ameliyatı olmak istiyorum burnumda kemer var. Hem muayene hem de bu ameliyatin ucretini ögrenebilir miyim?

 • Ece
  Cevapla

  Burun ameliyati kac para

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Ece Hanım. Fiyat bilgileri ile ilgili asistanıma 05321778789 numaralı telefondan ofisimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Mücahid fırat
  Cevapla

  Burnumdaki sıkıntı yüzünden görüşmek istiyorum siZinle

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar. Randevu ve diğer bilgiler için 05321778789 numaralı telefondan asistanıma ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Ezgi
  Cevapla

  Merhaba ben hotel ve burun estetiginin fiyatini sormak istiyorum ve kac gunde geri eve dönebiliz ? Şimdiden teşkür ederim

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Ezgi Hanım. Operasyon günü 1 gece Fulya Acıbadem Hastanesinde kalırsınız. 1 hafta sonrasında atelleriniz ve silikonlarınız alınır. Bunlar alındıktan sonra tekrar yolculuk yapabilirsiniz ve günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Konaklama hizmeti vermiyoruz ne yazıkki. Randevu ve diğer bilgiler için 05321778789 numaralı telefondan asistanıma arama veya whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz.
   İyi günler dilerim.

 • Can ciray
  Cevapla

  Meraba. Ben can ciray 22 yasindayim. Burun ameliyali yaptirmak istiyorum. Fiyatlari ögrenebilirmiyim?

  • Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar.
   Randevu ve diğer bilgiler için 05321778789 numaralı telefondan asistanıma arama veya whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz.
   İyi günler dilerim.

Yorum Bırakın